MRCBP-V-40C
OptiFuse
Producto No:
MRCBP-V-40C
Fabricante:
OptiFuse
Descripción:
CIR BRKR 40A 32VDC PUSH-RESET
En stock : 4589
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency UL1077
Current Rating (Amps) 40A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MRCBP-V
Voltage Rating - DC 32 V