Panduit Corp
Producto No:
MRT4S-C4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE TIE TENSION
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 180 lbs (81.65 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Wire/Cable Tie Type | Strapping |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Shelf Life | - |
| Length - Actual | 1.542' (469.90mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.180" (4.57mm) |
| Length - Approximate | 18.5" |
| Bundle Diameter | 4.00" (101.60mm) |
| Base Product Number | MRT4S |