MS27513E24F24P
Conesys
Producto No:
MS27513E24F24P
Fabricante:
Conesys
Descripción:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Nickel
Shell Size - Insert 24-24
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C