MS310-200K-1.0%
Caddock Electronics Inc.
Producto No:
MS310-200K-1.0%
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 200K OHM 1% 10W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature 275°C
Composition -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.350" Dia x 1.250" L (8.89mm x 31.75mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 kOhms
Series MS
Power (Watts) 10W