MS3101F28-22S
ITT Cannon, LLC
Producto No:
MS3101F28-22S
Descripción:
CONN RCPT FMALE 6P SILV SLDR CUP
En stock : 85
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Ingress Protection Environment Resistant
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 22A, 135A
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 28-22
Mfr ITT Cannon, LLC
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features Cable Clamp
Contact Finish - Mating Silver
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 125°C