MSC8126TVT6400
NXP USA Inc.
Producto No:
MSC8126TVT6400
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
431-FCPBGA (20x20)
Descripción:
IC DSP QUAD 16B 400MHZ 431FCBGA
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 431-FCPBGA (20x20)
Clock Rate 400MHz
Series StarCore
Type SC140 Core
Package / Case 431-BFBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.20V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 3.30V