MSE28MSN3
Mallory Sonalert Products Inc.
Producto No:
MSE28MSN3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 0.535" (13.60mm)
Approval Agency -
Duration 7 SPS
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm)
Current - Supply 50mA
Product Status Active
Voltage Range 20 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series MSE
Sound Pressure Level (SPL) 75dB @ 20V, 30cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 4kHz