Hogar / TVS Diodes / MSMP11A-M3/89A
minImg
MSMP11A-M3/89A
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Producto No:
MSMP11A-M3/89A
Paquete:
MicroSMP (DO-219AD)
Descripción:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC MICROSMP
En stock : 21410
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8.2A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 150W
Product Status Active
Supplier Device Package MicroSMP (DO-219AD)
Series TransZorb®
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case MicroSMP
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V