MSR3-0R005F1
Riedon
Producto No:
MSR3-0R005F1
Fabricante:
Riedon
Descripción:
RES 0.005 OHM 1% 3W RADIAL
En stock : 7455
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.000" (25.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.598" L x 0.067" W (15.20mm x 1.70mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 5 mOhms
Series MSR
Power (Watts) 3W