MT0300JX120
Siemens
Producto No:
MT0300JX120
Fabricante:
Siemens
Descripción:
CONTROL TRANSFORMER,300VA,200/22
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Terminal Block
Height - Seated (Max) -
Voltage - Primary 200V, 208V, 220V, 230V, 240V, 440V, 460V, 480V
Voltage - Isolation -
Secondary Winding(s) -
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Current - Output (Max) -
Primary Winding(s) -
Series -
Power - Max 300VA
Mfr Siemens
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 120V, 115V, 110V, 25V, 24V, 23V