MWSA0604S-150MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
MWSA0604S-150MT
Descripción:
FIXED IND 15UH 3.5A 110MOHM SMD
En stock : 980
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 15 µH