Hogar / Fixed Inductors / MWSD1005CHR22GSTF
minImg
MWSD1005CHR22GSTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
MWSD1005CHR22GSTF
Descripción:
FIXED IND 220NH 160MA 3.5OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 32 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 160 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.5Ohm Max
Inductance 220 nH