MWSLT-1-19
Essentra Components
Producto No:
MWSLT-1-19
Descripción:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT PUSH IN
En stock : 24169
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size 0.067" (1.70mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Push In
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Type Attributes Hinged, Micro, Top Lock
Screw Size -
Series Richco
Type Clip, Wire Saddle
Panel Thickness 0.063" (1.60mm)
Length 0.340" (8.64mm)
Mfr Essentra Components
Height 0.190" (4.83mm)
Features Flame Retardant
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.080" (2.03mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.190" L x 0.100" H (4.83mm x 2.54mm)