Hogar / Oscillators / MX575ABB25M0000
minImg
MX575ABB25M0000
Microchip Technology
Producto No:
MX575ABB25M0000
Descripción:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series MX57
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz