Hogar / Oscillators / MX775EBD322M265
minImg
MX775EBD322M265
Microchip Technology
Producto No:
MX775EBD322M265
Descripción:
XTL OSC XO 322.265MHZ HCSL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.048" (1.22mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 180mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MX77
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-LLGA
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output HCSL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator Crystal
Frequency 322.265 MHz