Hogar / Crystals / MXJFHJI30M0
minImg
MXJFHJI30M0
Meritek
Producto No:
MXJFHJI30M0
Fabricante:
Meritek
Descripción:
HC49S 20PF 30/50PPM -40/85C 30M
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 50
Guía del usuario
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series MXJ
Type MHz Crystal
Mfr Meritek
Frequency 30 MHz