MZA2010S601C
TDK Corporation
Producto No:
MZA2010S601C
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FERRITE BEAD 600 OHM 0804 4LN
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 500mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series MZA
Package / Case 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 100mA