N-700AACL2X5
Panasonic - BSG
Producto No:
N-700AACL2X5
Fabricante:
Panasonic - BSG
Descripción:
BATTERY PACK NICAD 12V AA
Guía del usuario
Termination Style Solder Tab
Number of Cells 10
Battery Cell Size AA
Voltage - Rated 12 V
Size / Dimension 2.76" L x 0.55" W x 3.92" H (70.0mm x 14.0mm x 99.6mm)