NCP5106BA36WGEVB
onsemi
Producto No:
NCP5106BA36WGEVB
Fabricante:
onsemi
Descripción:
EVAL BOARD FOR NCP5106BA36WG
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series -
Function Ballast Control
Type Opto/Lighting
Supplied Contents Board(s)
Secondary Attributes Input Range 85 ~ 145 VAC or 184 ~ 265 VAC
Mfr onsemi
Utilized IC / Part NCP5106
Embedded No
Package Bulk
Product Status Active
Primary Attributes Output Power 36W, PL-L Type