Hogar / LCD, OLED, Graphic / NHD-10.1-1024600BF-LSXP
minImg
NHD-10.1-1024600BF-LSXP
Newhaven Display Intl
Producto No:
NHD-10.1-1024600BF-LSXP
Descripción:
10.1" IPS TFT WITH LVDS
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 224.44mm W x 127.00mm H
Dot Pixels 1024 x 600
Controller Type HX8282-A
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 10.1" (256.54mm)