Hogar / TVS Diodes / NNCD36J-T1-A
minImg
NNCD36J-T1-A
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
NNCD36J-T1-A
Paquete:
2-Ultra Super Mini Mold
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
TVS DIODE 36VWM 2-ULTRA
En stock : 64632
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1623
Guía del usuario
Operating Temperature 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 15pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 34V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 85W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2-Ultra Super Mini Mold
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case SOD-723
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 36V