NTPAA2R2LDNB0
Murata Electronics
Producto No:
NTPAA2R2LDNB0
Fabricante:
Murata Electronics
Descripción:
ICL 2.2 OHM 15% 3.7A 10MM
Guía del usuario
Series NTPAA
Mfr Murata Electronics
Tolerance ±15%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 3.7 A
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Package Bulk
R @ 25°C 2.2 Ohms
Product Status Obsolete
Diameter 0.394" (10.00mm)