P-120SCJSF2X5
Panasonic - BSG
Producto No:
P-120SCJSF2X5
Fabricante:
Panasonic - BSG
Descripción:
BATTERY PACK NICAD 12V 4/5 SC
Guía del usuario
Termination Style Solder Tab
Number of Cells 10
Battery Cell Size 4/5SC
Voltage - Rated 12 V
Size / Dimension 4.53" L x 1.81" W x 1.34" H (115.0mm x 46.0mm x 34.0mm)