P024-001-13A
Tripp Lite
Producto No:
P024-001-13A
Fabricante:
Tripp Lite
Descripción:
CORD 16AWG NEMA5-15P - 5-15R 1'
En stock : 221
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector NEMA 5-15R
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series -
Length 1.00' (304.8mm)