P0648.223NLT
Pulse Electronics
Producto No:
P0648.223NLT
Fabricante:
Pulse Electronics
Descripción:
FIXED IND 22UH 3.3A 61 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 3.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.515" L x 0.515" W (13.08mm x 13.08mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 61mOhm Max
Inductance 22 µH