P0751.223NL
Pulse Electronics
Producto No:
P0751.223NL
Fabricante:
Pulse Electronics
Descripción:
FIXED IND 22UH 2.6A 114 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 2.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.215" (5.46mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 114mOhm Max
Inductance 22 µH