P0805E3652DBT
Vishay Sfernice
Producto No:
P0805E3652DBT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings -
Resistance 36.5 kOhms
Series P
Power (Watts) 0.2W, 1/5W