P3519-121J
API Delevan Inc.
Producto No:
P3519-121J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 120NH 5.11A 10MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 12.47A
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 5.11 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 10mOhm Max
Inductance 120 nH