P3519-684K
API Delevan Inc.
Producto No:
P3519-684K
Descripción:
FIXED IND 680UH 150MA 13.6OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 170mA
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.185" (4.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 150 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13.6Ohm Max
Inductance 680 µH