Littelfuse Inc.
Producto No:
P4500GCLRP
Fabricante:
Paquete:
DO-15
Lote:
-
Descripción:
THYRISTOR 400V DO204AC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Hold (Ih) | 50 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-15 |
| Voltage - Off State | 400V |
| Series | SIDACtor® |
| Package / Case | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Voltage - On State | 5 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Capacitance | 45pF |
| Number of Elements | 1 |
| Voltage - Breakover | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |