P4SMA400A
Eaton - Electronics Division
Producto No:
P4SMA400A
Paquete:
SMA
Descripción:
TVS DIODE 342VWM 548VC SMA
En stock : 3870
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 800mA
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 380V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SMA
Series P4SMA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 548V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 342V