PAC100002009FA1000
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
PAC100002009FA1000
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 20 OHM 1W 1% AXIAL
En stock : 2654
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 Ohms
Series PAC
Power (Watts) 1W