PBA1500F-24
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PBA1500F-24
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 70 A
Series PBA (1500W)
Power (Watts) 1680W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC