PBA75F-24-M
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PBA75F-24-M
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.2 A
Series PBA (75W)
Type Open Frame
Efficiency 85%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC