PBW30F-15-CJN
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PBW30F-15-CJN
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER +/-15V
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1.4 A
Current - Output 1 1 A
Series PBW (30W)
Type Enclosed
Efficiency 79%
Mfr Cosel USA, Inc.
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC