Hogar / Unclassified / PC1212APH-B04M6C
minImg
PC1212APH-B04M6C
Maple Systems Inc
Producto No:
PC1212APH-B04M6C
Fabricante:
Maple Systems Inc
Descripción:
12.1" Intel 8GB/128GB, Win10
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Core Processor Intel® Pentium® N4200 1.1GHz/2.5GHz, 4 Core
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant; NEMA 4
Memory DDR3L (8GB Installed)
Approval Agency CE, FCC, NEMA 4
Mounting Type Panel or VESA Mount
Product Status Active
Series PC1200
Type Panel PC
Storage SSD, 128GB
Display Type 12.1" Touchscreen
Voltage - Supply 12 ~ 24VDC