PD30CNT15PPDU
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
PD30CNT15PPDU
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
SENSOR THROUGH-BEAM 15M PNP
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IEC 60529 IP67
Response Time 500µs
Sensing Distance 590.551" (15m)
Output Configuration PNP
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared (880nm)
Product Status Active
Connection Method Cable
Series PD
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Cable Length 78.74" (2m)