Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
PD30ETDI10BPM5IO
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PHOTO DR IR 1M SS IO-LINK, PLG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C (TA) |
| Ingress Protection | IP67, IP68, IP69K |
| Response Time | 500µs |
| Sensing Distance | 39.37" (1m) |
| Output Configuration | Push-Pull, NPN/PNP |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Light Source | Infrared (850nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8 |
| Series | PD |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Carlo Gavazzi Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |