PD43R-332M
API Delevan Inc.
Producto No:
PD43R-332M
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 1.44A 86MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.44A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.44 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 86mOhm Max
Inductance 3.3 µH