PDRB-30-12
CUI Inc.
Producto No:
PDRB-30-12
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 24W
En stock : 57
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DC Voltage - Input (Max) 370V
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min) 120V
Efficiency 88%
Mfr CUI Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC or DC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 2.28" L x 1.38" W x 3.65" H (58.0mm x 35.0mm x 92.7mm)
Number of Outputs 1
Series PDRB-30
Power (Watts) 24W