PEAD36B-18-B2
TT Electronics/Power Partners Inc.
Producto No:
PEAD36B-18-B2
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 30W
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CB, CCC, CE, cULus, FCC, LPS, TUV
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.94" L x 1.77" W x 1.22" H (100.1mm x 45.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 625mA
Series PEAD36B (36W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 100mW
Region Utilized International
Cord Length 47" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 48V
Standard Number 60950-1
Mfr TT Electronics/Power Partners Inc.
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC