PF2205-200RF1
Riedon
Producto No:
PF2205-200RF1
Fabricante:
Riedon
Paquete:
TO-220
Descripción:
RES 200 OHM 1% 50W TO220
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 200 Ohms
Series PF2200
Power (Watts) 50W