PFC10-330RF1
Riedon
Producto No:
PFC10-330RF1
Descripción:
RES SMD 330 OHM 1% 25W PFC10
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package PFC10
Resistance 330 Ohms
Series PFC
Power (Watts) 25W