PFE380D25R
Sensata-Crydom
Producto No:
PFE380D25R
Fabricante:
Sensata-Crydom
Paquete:
4-SIP
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 25 A
Termination Style PC Pin
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series PF, PowerFin™
Package / Case 4-SIP
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 15 ~ 32VDC