PHG.3B.326.CYMD92
LEMO
Producto No:
PHG.3B.326.CYMD92
Descripción:
LBR KEYG 26C CHR 9.2MM D
Guía del usuario
Cable Opening 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm)
Backshell Material, Plating Brass, Chrome
Insert Material Polyetheretherketone (PEEK)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness - Mating 5.90µin (0.150µm)
Current Rating (Amps) 4A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 326
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C