PHP02512E1001BST5
Vishay Dale Thin Film
Producto No:
PHP02512E1001BST5
Paquete:
2512
Descripción:
RES SMD 1K OHM 0.1% 2.5W 2512
En stock : 166
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 1 kOhms
Power (Watts) 2.5W