PIM2R2M0502MA1
Meritek
Producto No:
PIM2R2M0502MA1
Fabricante:
Meritek
Descripción:
MOLDED IND 2.2 UH M 4.2A 0502 AE
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Series PIM-0502MA1
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz