PIM4R7M1004A3
Meritek
Producto No:
PIM4R7M1004A3
Fabricante:
Meritek
Descripción:
MOLDED IND 4.7 UH M 8.8A 1004
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 100
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15.2A
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 19mOhm Max
Series PIM-1004A3
Type Molded
Frequency - Self Resonant 100kHz