PJA100F-12
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PJA100F-12
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 12V 100W
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Efficiency 85%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, DEMKO, UL
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.29" L x 1.61" W x 3.82" H (109.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 8.4 A
Series PJA (100W)
Power (Watts) 100W