PJMA1000F-36
Cosel USA, Inc.
Producto No:
PJMA1000F-36
Fabricante:
Cosel USA, Inc.
Descripción:
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Efficiency 88%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, DEMKO
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.45" L x 5.91" W x 2.40" H (240.0mm x 150.1mm x 61.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 28 A
Series PJMA (1000W)
Power (Watts) 1008W